פרויקטים נבחרים לשנת 2019!

בשנה שעברה התחלנו יוזמה שבחרנו להפוך למסורת – בכל שנה, אנו עושים סקר בקרב הצוות והמשתמשים במטרה לבחור את הפרויקטים המשמעותיים ביותר שבוצעו באותה השנה. הפרויקטים יכולים להיבחר על פי כל מאפיין שהבוחר ירצה והדגש הוא על פרויקט ייחודי ובעל משמעות רבה לקהילה ולזולת. לאחר ניתוח התוצאות, אנו מאגדים את הפרויקטים שנבחרו.
השנה בחרנו להגיע באופן אישי אל המקומות ולפגוש את הנפשות הפועלות שבחרו לקחת את הנגישות ברצינות ולהפוך את המבנים שלהם למרחבים שוויוניים ונגישים יותר עבור עשרות אלפי אנשים בישראל, אשר מהווים דוגמה לעסקים, מוסדות ומבנים בכל הארץ.

ואלו הם הפרוייקטים הנבחרים לשנת 2019: 

פרויקט נבחר – ימית 2000

ימית 2000 הוא המקום המושלם לבילוי בתקופת הקיץ. נעדכן כי בדיוק סיימו לעבוד על פרויקט של מגלשות מירוץ שיובאו מהולנד וכעת גם ציבור העיוורים ולקויי הראייה יוכלו להינות מהן. נפגשנו עם גיל אבן אשר מנהל את הפארק ב3 השנים האחרונות ועם ניר נחום אחראי הנגישות, שמאמינים ש: “הדור של היום יותר עצמאי, אלו לא פסי הובלה על הריצפה שצריך לחפש, זה משהו שהכרחי בכל מקום ציבורי. מגיע לציבור הזה מעמד שווה”. נפגשנו להענקת התעודה וריאיון קצר:

פרויקט נבחר – חברת מטרופולין

למי שלא ידע, מטרופולין היא חברת התחבורה הציבורית הרביעית בגודלה בארץ! במטרופולין לוקחים ברצינות רבה את נושא הנגישות ומאמינים שיש להנגיש את כלל עמדות השירות “על הקו” ותחנות התחבורה הציבורית בארץ. במטרופולין נפגשנו עם דניאל איטח ומחליפו, איליה יאצקו, מנהל מערכות המידע בחברה, להענקת התעודה וריאיון קצר:

פרויקט נבחר – מלון ריץ קרלטון בהרצליה

עובדה מעניינת על המלון היא שאחת המשתמשות במערכת RightHear חוזרת בכל שנה למלון זה בכדי לחגוג את יום הולדתה! במלון פגשנו את רן – מנהל מחלקת אחזקה – לכוס קפה ולפגישה מרגשת של הענקת התעודה:

עידן מנכ"ל החברה מענק את התעודה לרן שהוביל את הפרויקט במלון
טלפון שבו פתוחה אפליקציית רייטהיר

שמחנו והתרגשנו לפגוש באופן אישי את כלל הנפשות הפועלות מאחורי הפרויקטים המשמעותיים האלו ולהוקיר תודה באופן אישי על שיתוף הפעולה והאמונה. בזכות כל אחד שלקח חלק בחזון שלנו, המרחב הציבורי במקומות האלו נגיש ושוויוני יותר עבור עשרות אלפי אנשים בישראל!

אנו מזמינים אתכם לשאוב השראה מהפרויקטים האלו ומהפרויקטים הנבחרים של שנת 2018 –  
ואולי גם אתם תופיעו ברשימת הפרויקטים הנבחרים לשנת 2020.