כיצד להשתמש באפליקציה לעיוורים רייט היר?

Man using RightHear app

לאור עדכונים שערכנו לאחרונה באפליקציית רייט היר, אנו שמחים להציג לכם סרטון מפורט וברור של הפיצ’רים המרכזיים של האפליקציה וכיצד להשתמש בהם.

רייט היר מציעה כעת חווית שימוש טובה יותר באפליקציה באמצעות פיצ’ר חדש- תחנות. את הפיצ’ר הזה תוכלו למצוא בתוך כפתור “בקרבתי” אשר מספק מידע על נקודות עניין בסביבה. הפוקנציה הזו פותחת עולם שלם בתחום התחבורה הציבורית ומאפשרת לקבל מידע רחב על תחנות אוטובוס בקרבה, שם ומספר התחנה, קווים, זמנים ומגוון פעולות נוספות. 

אנו מזמינים אתכם לצפות בסרטון ההסברה על האפליקציה:

הסבר מילולי על כלל פונקציות האפליקציה

 1.     הכפתור הראשי הוא המיקום הנוכחי שלנו – אשר מראה היכן אנחנו נמצאים כולל אינדיקציה על הכיוון בו אנו הולכים. כל שעליכם לעשות הוא לחיצה כפולה על המסך.

2.     כפתור מסביבי – ניתן להצביע/לסובב את הטלפון לכל כיוון וללמוד על הסביבה שאנו נמצאים בה ועל נקודות העניין באזור. כל שעליכם לעשות הוא לסובב את הטלפון לכיוונים שונים.

3.     כפתור הניווט – חווית ניווט לכל מקום המבוססת קול, בעלת הנחיות ברורות. אפשרות לחיפוש יעד חדש או לניווט יעד שכבר חיפשנו בעבר. לחיצה כפולה על כפתור זה תפתח את שדה החיפוש.

4.     כפתור העדשה – מאפשר להשתמש במצלמה בעזרת כלים נוספים כגון Be my eyes, Cash Reader אשר האחת מספקת מענה מנציג אנושי בזמן אמת והשנייה מסייעת בזיהוי שטרות.

5.     כפתור ההקלטה – יכולת לייצר נקודת עניין אישית שנוכל לשמור וכך כאשר נעבור לידה בפעם הבאה נקבל התראה (מתאים לשמירת מיקום חנייה, בית קפה אהוב, מכולת וכדומה).

6.     כפתור דיוק המיקום – אינדיקציה על רמת הדיוק של הGPS שלי וכך ניתן לדעת בכמה מטרים של סטייה אני נמצא מהמיקום אליו תכננתי להגיע.

7.     כפתור דרום-מערב – בעזרת הפעלת “מצב שמיים” בהגדרות ניתן לראות את כיוון ההליכה שלי גם בהטיית הטלפון כלפיי מעלה, פונקציה זו עוזרת באינדיקציה על כך שאנו הולכים בכיוון הרצוי ולא סוטים מן המסלול.

8.     כפתור בקרבתי – מקנה מידע על מקומות מונגשים סביבי ונקודות עניין ששמרתי. בעת לחיצה כפולה על כפתור זה ייפתח חלון המחולק ל4 לשוניות:
לשונית RightHear – אשר פותחת רשימה של כלל המקומות שהונגשו ע”י המערכת שלנו המסודרים לפי מרחק. בעת בחירת מיקום ניתן ללמוד עליו מרחוק, לנווט אליו בעזרת האפליקציה או בעזרת אפליקציות נוספות (כגון Get, Uber, Moovit).
לשונית ההקלטות שלי – ההקלטות שהשארנו לעצמנו דרך כפתור ההקלטה, ניתן לנווט אליהם.
לשונית תחנות – פיצ’ר חדש באפליקצייה בתחום התחבורה הציבורית, אשר פותח רשימה של כל תחנות האוטובוס בסביבתי כולל שם ומספר התחנה, הקווים שעוברים בה והמרחק ממני. ניתן לנווט אל תחנה או לצפות בקווים שמגעים בקרוב לתחנה ואפילו את הזמנים הבאים של קו מסויים.
לשונית Open Street Map – חיבור לData Base עולמי אשר יוצר עבורנו רשימה של נקודות מעניינות וחשובות  כמו צמתים מרכזיות, בנקים והרבה נקודות עניין נוספות.

אל תשכחו את כפתור ההגדרות בו תוכלו לבחור את ההעדפות שלכם ואת מצבי האפליקציה, ובנוסף לכך ליצור עמנו קשר!
נשמח להקשיב לכל פנייה שלכם ולהמשיך ולשאוף למצויינות אשר תביא חברה שיוויונית ועצמאית יותר.