הוספנו משהו קטן וחשוב באפליקציית הנגישות שלנו

אנחנו נרגשים לבשר לכם על הפיצ’ר החדש שהוספנו לאפליקציית ריט-היר: “לינק למידע נוסף”.

כולנו רגילים לפגוש לינקים באינטרנט, זה קיים בכל אתר והאמת היא שקשה לנו לדמיין את הרשת בלי לינקים. הקישור הזה בין אתר לאתר, בין דף לדף או במילים אחרות – בין פיסת מידע אחת לפיסת מידע רלוונטית אחרת, הפך את השימוש באינטרנט לכל כך יעיל ונוח עוד מראשיתו.

את הלינקים, אנחנו פוגשים כמעט תמיד על המסך של המחשב או הסמארטפון והרלוונטיות שלהם,  כמעט תמיד בקונטקסט לתוכן שנכתב שם. זו יכולה להיות כתבה כלשהי שאנחנו קוראים ומפנה לכתבה נוספת בנושא, או סרטון כלשהו שמסתיים ומפנה לסרטון נוסף באותו עולם תוכן. 

תארו לעצמכם שהייתם נתקלים בלינקים שההקשר (הקונטקסט) שלהם היה פיסי? כלומר, נניח שאתם נכנסים למסעדת בשרים כלשהי ופתאום, הסמארטפון שלכם מציע לכם לינק לקריאת התפריט?
– אז זהו, שזה בדיוק מה שעשינו עבור המשתמשים שלנו באפליקציית הנגישות שלנו – רייטהיר.

תמונה של מסך האפליקציה עם פוקוס אל אפשרות הלינק

איך אפשר לשלב לינק למבקרים במבנה שלי?

פשוט מאד, נכנסים לחשבון, בוחרים בנקודה הרצויה במבנה, גוללים עד החלק  “מיקום נוכחי” – Current Location ושם, בחלק התחתון תוכלו למצוא את הלינק שברצונכם לשלב בנקודה.
ראו צילום מסך מטה:

צילום מסך מתוך הדשבורד

איזה לינקים כדאי לי לשלב בנקודות שאצלי?

אז הנה כמה רעיונות לשילוב של לינקים:
תפריט – במידה ויש לכם תפריט של המנות המוגשות במסעדה שלכם באתר, זה המקום האידיאלי לשלב בו את הלינק. חלופה נפלאה לתפריט בברייל במידה ואין לכם אחד כזה.

לוח שיעורים – במידה ואתם מוסדי אקדמי, ניתן לשלב לינק ללוח השיעורים במבנה. כך, סטודנטים שיגיעו עם הפתרון יכולו בקלות להבין באיזה כתה מתקיים השיעור שלהם.

סרטון ברכה – במידה ואתם מרכז מבקרים, מומלץ לשלב לינק לסרטון תדמיתי כללי או כזה שמברך את המבקרים בו. 

כתבה מרחיבה – יש לכם איזשהו תוכן על מייצג שמוצב במבנה שלכם? – הזדמנות טובה לשלוח את המבקר לקרוא על כך עוד באתר שלכם. 

יש לכם רעיונות נוספים? נשמח לשמוע על כך ולעדכן מוסדות נוספים.